America de Nord

 

Contacte reprezentative în America de Nord

Contactul dvs. pentru Canada și SUA

 

Canada, Virgil

HEMA North America, Inc
47 Loretta Drive
Virgil, ON
L0S1T0
Canada

Telefon: +1 289 868 8778
Telefax: +1 888 480 3273
E-Mail: info@hema-northamerica.com

Contact: Cory Abt

 

Canada, Boucherville

AVREX CANADA INC.
1261 Rue Volta,
Boucherville, Qc.,
J4B-7M7
Canada

Telefon: +1 450 449-2658
Telefax: +1 450-449-7688
E-Mail: frank.teolis@avrexcanada.com
Web:  www.avrexcanada.com

Contact: Frank Teolis

 

SUA, Virgil

HEMA North America, Inc
47 Loretta Drive
Virgil, ON
L0S1T0
Canada

Telefon: +1 289 868 8778
Telefax: +1 888 480 3273
E-Mail: info@hema-northamerica.com

Contact: Cory Abt

 

SUA, Michigan, West Ohio

J. H. Green Sales Inc.
Telefon: +1 248 543-1200
E-Mail: andy@jhgreensales.com
Web: www.jhgreensales.com

Contact: Andy Connolly, CPMR

 

SUA, Virginia de Vest, Ohio de Est și Pennsylvania de Vest

Cajan Products
Telefon: +1 724 942-0255
E-Mail: cjadamiec@comcast.net

Contact: Jan Adamiec

 

Mexic

Centrul Mexicului: Guanajuato, Aguascalientes, Queretaro și Veracruz
Full Service CNC

Telefon: +52 442 220 1726
E-Mail: aloeza@fullservicecnc.com.mx
Web:  www.fullservicecnc.com.mx

Contact: Angel Loeza Galvan

 

SUA, Midwest de Nord

Minnesota, Dakota de Sud, Dakota de Nord, Iowa, Wisconsin

NAMPRO Inc.
Telefon: +1 612 222 5115
E-Mail: evanr@namproinc.com
Web: www.namproinc.com

Contact: Evan Reed

 

Canada, Ontario de Sud

Canada West of Highway #10
Ten-West Torque and Tool Inc.
675 Irwin St., Chatham, Ontario
N7M 5J5
Canada

Telefon: +1 519 436 9913
E-Mail: jeff.varey@ten-west.ca
Web:  www.ten-west.ca

Contact: Jeff Varey

Nu ați găsit nicio reprezentanță?

Vrem să vă oferim cel mai bun sprijin posibil și sfaturi pe site la nivel mondial. Extindem în mod constant rețeaua noastră de parteneri de vânzări competenți pentru dvs. Veți găsi deja un reprezentant local HEMA în multe țări din întreaga lume, pentru toate celelalte țări vă rugăm să ne contactați direct:

 

HEMA Direct

HEMA Maschinen- und Apparateschutz GmbH
Am Klinggraben 2
63500 Seligenstadt
Germania

Telefon: +49 6182 / 773-0
Telefax: +49 6182 / 773-35
E-Mail:  info@hema-group.com
Web:  www.hema-group.com